Geofield (8.x-1.63) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: enabled
kk: қосулы

en: Value
kk: Мән

en: disabled
kk: рұқсат етілмеген

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Default
kk: Стандартты
