Geofield (8.x-1.9) - en to eo translation catalogue (7 entries)

en: Value
eo: Valoro

en: disabled
eo: malŝaltita

en: Settings
eo: Agordoj

en: Default
eo: Defaŭlto

en: From
eo: De

en: Output format
eo: Strukturo de eligo

en: Default value
eo: Defaŭlta valoro
