Geofield Directions (1.0.0) - en to da translation catalogue (5 entries)

en: Yes
da: Ja

en: No
da: Nej

en: Link text
da: Linktekst

en: HTML attributes
da: HTML-attributter

en: This field supports tokens.
da: Feltet understøtter tokens.
