Geofield Directions (1.0.0) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: Link text
fi: Linkin teksti

en: HTML attributes
fi: HTML-attribuutit

en: This field supports tokens.
fi: Kenttä tukee korvauskuvioita.
