Geofield Directions (1.0.0) - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: Yes
ja: はい

en: No
ja: いいえ

en: Link text
ja: リンクテキスト

en: Zoom
ja: ズーム

en: This field supports tokens.
ja: このフィールドはトークンをサポートしています。
