Geofield Directions (1.0.0) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Link text
lv: Saites teksts

en: Zoom
lv: Tālummaiņa

en: HTML attributes
lv: HTML atribūti

en: This field supports tokens.
lv: Šis lauks atbalsta marķierus.
