Geofield Directions (1.0.0) - en to nl translation catalogue (5 entries)

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: Link text
nl: Linktekst

en: HTML attributes
nl: HTML-attributen

en: This field supports tokens.
nl: Dit veld ondersteunt tokens.
