Geofield Directions (1.0.0) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Link text
pl: Treść odnośnika

en: Zoom
pl: Przybliżenie

en: HTML attributes
pl: Atrybuty HTML

en: This field supports tokens.
pl: To pole wykorzystuje wzorce.
