Geofield Directions (1.0.0) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: Yes
pt: Sim

en: No
pt: Não

en: Link text
pt: Texto da ligação

en: HTML attributes
pt: Atributos HTML

en: This field supports tokens.
pt: Este campo suporta tokens.
