Geofield Directions (1.0.0) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: Yes
ru: Да

en: No
ru: Нет

en: Link text
ru: Текст ссылки

en: Zoom
ru: Масштабировать

en: HTML attributes
ru: HTML атрибуты

en: This field supports tokens.
ru: Это поле поддерживает токены.
