Geofield Directions (1.0.0) - en to uk translation catalogue (6 entries)

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: Link text
uk: Текст посилання

en: Zoom
uk: Збільшення

en: HTML attributes
uk: HTML-атрибути

en: This field supports tokens.
uk: Це поле підтримує замінники.
