Geofield Map (11.0.0) - en to cy translation catalogue (18 entries)

en: Value
cy: Gwerth

en: disabled
cy: analluog

en: Yes
cy: Ie

en: No
cy: Na

en: Weight
cy: Pwysau

en: none
cy: dim

en: Taxonomy term
cy: Term tacsonomi

en: Unknown
cy: Anhysbys

en: Upload
cy: Llwytho i fyny

en: Options
cy: Dewisiadau

en: Fields
cy: Meysydd

en: Width
cy: Lled

en: Height
cy: Uchder

en: Position
cy: Lleoliad

en: Default value
cy: Gwerth rhagosod

en: Please wait...
cy: Arhoswch...

en: Min
cy: Isafswm

en: Image style
cy: Arddull delwedd
