Geofield Map (11.0.1) - en to ur translation catalogue (12 entries)

en: enabled
ur: فعال

en: Value
ur: قیمت

en: disabled
ur: غیرفعال شدہ

en: Yes
ur: ہاں

en: No
ur: نہیں

en: Weight
ur: وزن

en: none
ur: کوئی نہیں

en: Taxonomy term
ur: ٹیکسانمی ٹرم

en: Scale
ur: سکیل

en: Provider
ur: سہولت کار

en: Default value
ur: طے شدہ قدر

en: View mode
ur: دیکھنے کے موڈ
