Geofield Map (11.0.2) - en to th translation catalogue (23 entries)

en: enabled
th: เปิดใช้งานแล้ว

en: Value
th: ค่า

en: disabled
th: ปิดใช้งาน

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: none
th: ไม่มี

en: Unknown
th: ไม่รู้

en: Upload
th: อัพโหลด

en: Options
th: ตัวเลือก

en: Width
th: ความกว้าง

en: Height
th: ความสูง

en: Provider
th: ผู้ให้บริการ

en: Option
th: ตัวเลือก

en: Position
th: ตำแหน่ง

en: Please wait...
th: กรุณารอ...

en: Zoom
th: ขยายใหญ่

en: - Any -
th: - อื่น ๆ -

en: Maximum file size
th: ขนาดไฟล์สูงสุด

en: Enter a value like "512" (bytes), "80 KB" (kilobytes) or "50 MB" (megabytes) in order to restrict the allowed file size. If left empty the file sizes will be limited only by PHP's maximum post and file upload sizes (current limit <strong>%limit</strong>).
th: Enable <em>Description</em> field

en: Image style
th: ลักษณะของรูป

en: Separate extensions with a space or comma and do not include the leading dot.
th: ขนาดอัปโหลดสูงสุด

en: View mode
th: โหมดของวิว
