Geofield Map (11.0.5) - en to bo translation catalogue (24 entries)

en: enabled
bo: ནུས་ཡོད་བསྒྱུར་ཚར་བ

en: Value
bo: ཐོབ་གྲངས

en: disabled
bo: ནུས་མེད་བཟོས་འདུག

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: none
bo: མེད

en: Taxonomy term
bo: རིགས་དབྱེའི་བྱེ་བྲག་མིང

en: Unknown
bo: རྒྱུས་མེད་པ

en: Upload
bo: ཡར་སྤྲོད

en: Options
bo: གདམ་ཚན

en: Fields
bo: གནས་ཁོངས།

en: Width
bo: ཞེང་ཚད

en: Height
bo: མཐོ་ཚད

en: Scale
bo: ཆེ་ཆུང

en: Position
bo: གནས་ས

en: Replacement patterns
bo: བརྗེ་བྱེད་ཀྱི་དཔེ་ཡིག

en: Default value
bo: སྔར་ཡོད་ཀྱི་ཐོབ་གྲངས

en: - Any -
bo: - གང་རུང-

en: Min
bo: ཆུང་ཤོས

en: Enter a value like "512" (bytes), "80 KB" (kilobytes) or "50 MB" (megabytes) in order to restrict the allowed file size. If left empty the file sizes will be limited only by PHP's maximum post and file upload sizes (current limit <strong>%limit</strong>).
bo: ཐོབ་གྲངས་ཤིག་ནང་འཇུག་བྱེད་པ། དཔེར་ན512༼bytes༽ དང་80 KB༼kilobytes༽ ཡང་ན་50 MB༼megabytes༽་ལྟ་བུ་སྤྱད་ནས་ཡིག་ཆ་ལ་ཚོད་འཛིན་བྱས་ཆོག གལ་སྲིད་དེར་སྟོང་བར་བསྐྱུར་ན་ཡིག་ཆའི་ཆེ་ཆུང་ཚད་PHP་ཡི་གསར་སྤེལ་གྱི་ཚད་ཆེ་ཤོས་དང་ཡར་སྤྲོད་ཡིག་ཆའི་ཚད་ཁོ་ན་ལས་ཚོད་འཛིན་མེད། ༼མིག་སྔའི་ཚད་ནི་<strong>%limit</strong>ཡིན།༽

en: Image style
bo: པར་རིས་ཀྱི་བཟོ་ལྟ

en: Separate extensions with a space or comma and do not include the leading dot.
bo: མཐུད་སྣེ་རེ་རེའི་མཚམས་སུ་སྟོང་མཐེབ་དང་ཚེག་འབྲིང་,སྤྱད་ནས་དབྱེ་མཚམས་བཞག་པ་དང་དེའི་འགོ་ལ་.་ཡོད་མི་ཉན།

en: View mode
bo: མཐོང་རིས་ཀྱི་རྣམ་པ
