Geofield Map (11.0.5) - en to km translation catalogue (18 entries)

en: Value
km: តម្លៃ

en: disabled
km: បាន​បិទ

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: none
km: គ្មាន

en: Taxonomy term
km: ពាក្យ​ចំណាត់​ថ្នាក់

en: Unknown
km: មិន​ស្គាល់

en: Upload
km: ផ្ទុកឡើង

en: Options
km: ជម្រើស

en: Width
km: ទទឹង

en: Height
km: កម្ពស់

en: Scale
km: មាត្រ​ដ្ឋាន

en: Default value
km: តម្លៃ​លំនាំដើម

en: Please wait...
km: សូម​រង់ចាំ...

en: Enter a value like "512" (bytes), "80 KB" (kilobytes) or "50 MB" (megabytes) in order to restrict the allowed file size. If left empty the file sizes will be limited only by PHP's maximum post and file upload sizes (current limit <strong>%limit</strong>).
km: បញ្ចូល​តម្លៃ​ដូច​ជា​ "៥១២" (បៃ​) "៨០​ គ.ប" (គីឡូ​បៃ​) ឬ​ "៥០ ម.ប" (មេកា​បៃ​) ​ដើម្បី​ដាក់​កម្រិត​ទំហំ​ឯកសារ​ដែល​អនុញ្ញាត​ ។ បើ​សិន​ទុក​​ទទេ​ ទំហំ​ឯកសារ​នឹង​ត្រូវ​បាន​ដាក់​ដែន​កំណត់​​​ដោយទំហំ​ផ្ទុក​ឯកសារ​ឡើង និង​ការ​ប្រកាស​អតិបរមា​របស់​ PHP តែ​ប៉ុណ្ណោះ  (ដែន​កំណត់​បច្ចុប្បន្ន <strong>%limit</strong>) ។

en: Image style
km: រចនាប័ទ្ម​រូបភាព

en: Separate extensions with a space or comma and do not include the leading dot.
km: ញែក​កន្ទុយ​ឯកសារ​ដោយ​ប្រើ​ ដកឃ្លា (space) ឬ​សញ្ញា​ក្បៀស (,) ហើយ​មិន​រួមបញ្ចូល​សញ្ញា​ចុច (.) ។
