Geofield Map (3.0.10) - en to sk translation catalogue (38 entries)

en: enabled
sk: povolené

en: Value
sk: Hodnota

en: disabled
sk: vypnuté

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Weight
sk: Váha

en: none
sk: žiadne

en: Taxonomy term
sk: Termín taxonómie

en: Unknown
sk: Neznámy

en: Upload
sk: Nahrať

en: Options
sk: Nastavenia

en: Fields
sk: Polia

en: Width
sk: Šírka

en: Height
sk: Výška

en: Scale
sk: Škálovať

en: Provider
sk: Poskytovateľ

en: Option
sk: Možnosť

en: Position
sk: Pozícia

en: Latitude
sk: Zemepisná šírka

en: Longitude
sk: Zemepisná dĺžka

en: normal
sk: normálny

en: Replacement patterns
sk: Vzory pre nahradenie

en: The default width of a Google map, as a CSS length or percentage. Examples: <em>50px</em>, <em>5em</em>, <em>2.5in</em>, <em>95%</em>
sk: Predvolená šírka Google mapy. Môže byť zadaná ako CSS hodnota alebo percentá. Napr.: <em>50px</em>, <em>5em</em>, <em>2.5in</em>, <em>95%</em>

en: The default height of a Google map, as a CSS length or percentage. Examples: <em>50px</em>, <em>5em</em>, <em>2.5in</em>, <em>95%</em>
sk: Predvolená výška Google mapy. Môže byť zadaná ako CSS hodnota alebo percentá. Napr.: <em>50px</em>, <em>5em</em>, <em>2.5in</em>, <em>95%</em>

en: Marker
sk: Značka

en: Map type
sk: Typ mapy

en: Map width
sk: Šírka mapy

en: Map height
sk: Výška mapy

en: Default value
sk: Predvolená hodnota

en: Please wait...
sk: Prosím čakajte...

en: tiny
sk: maličké

en: small
sk: malý

en: - Any -
sk: - Akýkoľvek -

en: Min
sk: Minimálne

en: Image style
sk: Štýl obrázka

en: Separate extensions with a space or comma and do not include the leading dot.
sk: Prípony oddeľte medzerou alebo čiarkou a na začiatok prípony nepíšte bodku.

en: View mode
sk: Režim zobrazenia

en: Remove button
sk: Tlačidlo odstrániť
