Geofield Map (3.0.11) - en to am translation catalogue (11 entries)

en: Value
am: እሴት

en: disabled
am: የቦዘነ

en: Yes
am: እሺ

en: No
am: እምቢ

en: Weight
am: ክብደት

en: none
am: ምንም

en: Scale
am: ልኬት ለውጥ

en: Provider
am: አቅራቢ

en: Position
am: ቦታ

en: Default value
am: ነባሪ እሴት

en: View mode
am: የእይታ ሁኔታ
