Geofield Map (3.0.11) - en to is translation catalogue (11 entries)

en: Value
is: Virði

en: disabled
is: óvirkjað

en: Yes
is: Ja

en: No
is: Nei

en: Weight
is: Vekt

en: none
is: eingin

en: Taxonomy term
is: Taksonomi orð

en: Unknown
is: Ókent

en: Upload
is: Uppsending

en: Options
is: Setingar

en: Please wait...
is: Vinarliga bíða...
