Geofield Map (3.0.11) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: disabled
ta: செயலற்றதாக்கப்பட்டது

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: Weight
ta: நிறை

en: none
ta: இல்லை

en: Upload
ta: பதிவேற்றுக
