Geofield Map (3.0.12) - en to nn translation catalogue (8 entries)

en: enabled
nn: aktivert

en: disabled
nn: gjer utilgjengeleg

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: Weight
nn: Vekt

en: none
nn: ingen

en: Upload
nn: Last opp

en: Fields
nn: Felt
