Geofield Map (3.0.13) - en to bg translation catalogue (13 entries)

en: enabled
bg: включено

en: Value
bg: Стойност

en: disabled
bg: деактивиран

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Weight
bg: Тегло

en: none
bg: не

en: Taxonomy term
bg: Термин на таксономията

en: Unknown
bg: Неизвестно

en: Upload
bg: Трансфер

en: Options
bg: Параметри

en: Replacement patterns
bg: Изрази за подмяна

en: Please wait...
bg: Моля изчакайте...
