Geofield Map (3.0.13) - en to bs translation catalogue (16 entries)

en: Value
bs: Vrijednost

en: disabled
bs: onemogućeno

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: Weight
bs: Težina

en: none
bs: ništa

en: Taxonomy term
bs: Taksonomijski term

en: Unknown
bs: Nepoznato

en: Options
bs: Opcije

en: Fields
bs: Polja

en: Width
bs: Širina

en: Height
bs: Visina

en: Scale
bs: Skaliraj

en: Replacement patterns
bs: Zamjenski obrasci

en: Default value
bs: Defaultne postavke

en: - Any -
bs: - Bilo koji -
