Geofield Map (3.0.14) - en to ug translation catalogue (11 entries)

en: enabled
ug: ئېچىلدى

en: Value
ug: پارامېتىرى

en: disabled
ug: تاقالدى

en: Taxonomy term
ug: تاكسىنومىيە سۆزلۈكلىرى

en: Upload
ug: يۈكلەش

en: Options
ug: تاللاشلار

en: Width
ug: كەڭلىكى

en: Height
ug: ئېگىزلىكى

en: Scale
ug: شكالا

en: Please wait...
ug: ساقلاپ تۇرۇڭ...

en: Enter a value like "512" (bytes), "80 KB" (kilobytes) or "50 MB" (megabytes) in order to restrict the allowed file size. If left empty the file sizes will be limited only by PHP's maximum post and file upload sizes (current limit <strong>%limit</strong>).
ug: 输入如“512”（字节）、“80KB”（千字节）或“50MB”（兆）以限制允许文件的尺寸。如果留空则使用PHP的最大发表和文件上传尺寸限制（当前限制为 <strong>%limit</strong>）。
