Geofield Map (3.0.15) - en to gu translation catalogue (20 entries)

en: enabled
gu: સક્રિય

en: Value
gu: મુલ્ય

en: disabled
gu: નિષ્ક્રીય

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: Weight
gu: તરલતા

en: Unknown
gu: અજ્ઞાત

en: Options
gu: વિકલ્પો

en: Fields
gu: ક્ષેત્રો

en: Width
gu: પહોળાઈ

en: Height
gu: ઊંચાઈ

en: Scale
gu: માપ

en: Provider
gu: પ્રદાતા

en: Option
gu: વિકલ્પ

en: Latitude
gu: અક્ષાંશ

en: Longitude
gu: રેખાંશ

en: Default value
gu: મૂળભૂત કિંમત

en: Please wait...
gu: કૃપા કરીને રાહ જુઓ...

en: Image style
gu: ચિત્ર શૈલી

en: Checked
gu: ચકાસાયેલ
