Geofield Map (3.0.16) - en to hu translation catalogue (85 entries)

en: enabled
hu: engedélyezett

en: Value
hu: Érték

en: disabled
hu: tiltott

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: Weight
hu: Súly

en: none
hu: nincs

en: Taxonomy term
hu: Taxonómiakifejezés

en: Unknown
hu: Ismeretlen

en: Upload
hu: Feltöltés

en: Options
hu: Lehetőségek

en: Fields
hu: Mezők

en: Width
hu: Szélesség

en: Height
hu: Magasság

en: Scale
hu: Aránytartó méretezés

en: Provider
hu: Szolgáltató

en: Option
hu: Lehetőség

en: Position
hu: Elhelyezkedés

en: Latitude
hu: Földrajzi szélesség

en: Longitude
hu: Földrajzi hosszúság

en: Google Maps API Key
hu: Google Maps API kulcs

en: normal
hu: általános

en: Delay
hu: Késleltetés

en: Replacement patterns
hu: Helyettesítési minták

en: The default width of a Google map, as a CSS length or percentage. Examples: <em>50px</em>, <em>5em</em>, <em>2.5in</em>, <em>95%</em>
hu: A Google térkép alapértelmezés szerinti szélessége CSS hosszúságként vagy százalékként. Példa: <em>50px</em>, <em>5em</em>, <em>2.5in</em>, <em>95%</em>

en: The default height of a Google map, as a CSS length or percentage. Examples: <em>50px</em>, <em>5em</em>, <em>2.5in</em>, <em>95%</em>
hu: A Google térkép alapértelmezés szerinti magassága CSS hosszúságként vagy százalékként. Példa: <em>50px</em>, <em>5em</em>, <em>2.5in</em>, <em>95%</em>

en: Satellite
hu: Légifelvétel

en: Hybrid
hu: Hibrid

en: Marker
hu: Pontjelző

en: Map type
hu: Térkép típusa

en: Map width
hu: Térkép szélessége

en: Map height
hu: Térkép magassága

en: Max
hu: Legfeljebb

en: Roadmap
hu: Útitérkép

en: Default value
hu: Alapértelmezés szerinti érték

en: Please wait...
hu: Kis türelmet…

en: tiny
hu: apró

en: small
hu: kicsi

en: Google Maps
hu: Google térképek

en: Field Name
hu: Mező neve

en: - none -
hu: - nincs -

en: Zoom
hu: Nagyítás

en: Token module
hu: <em>Token</em> modul

en: Draggable
hu: Húzható

en: Data Source
hu: Adatforrás

en: Providers
hu: Szolgáltatók

en: - Any -
hu: - Bármely -

en: Min
hu: Legkisebb

en: Behaviour
hu: Viselkedés

en: Maximum file size
hu: Legnagyobb fájlméret

en: Terrain
hu: Föld

en: Enter a value like "512" (bytes), "80 KB" (kilobytes) or "50 MB" (megabytes) in order to restrict the allowed file size. If left empty the file sizes will be limited only by PHP's maximum post and file upload sizes (current limit <strong>%limit</strong>).
hu: Meghatározza az egyes fájlokra érvényes méretkorlátot. Az engedélyezett fájlmérethez egy értéket kell megadni, például: „512” (bájt), „80K” (kilobájt) vagy „50M” (megabájt). Üresen hagyva a fájl méretét csak a PHP-ban beállított legnagyobb beküldési és fájl feltöltési méret (jelenleg <strong>%limit</strong>) korlátozza.

en: Image style
hu: Képstílus

en: Separate extensions with a space or comma and do not include the leading dot.
hu: A kiterjesztéseket szóközzel vagy vesszővel kell elválasztani és nem kell használni a bevezető pontot.

en: Geocoder Settings
hu: „Geocoder” beállítások

en: Default Map Type
hu: Alapértelmezés szerinti térképtípus

en: View mode
hu: Nézetmód

en: Places
hu: Helyek

en: Geofield Map
hu: Geofield térkép

en: Which field contains geodata?
hu: Melyik mező tartalmaz geoadatokat?

en: Checked
hu: Ellenőrizve

en: - any -
hu: - bármely -

en: Entity Source
hu: Entitásforrás

en: Fullscreen Control
hu: Teljes képernyő vezérlés

en: Enable the Fullscreen View of the Map.
hu: A térkép teljes képernyős nézetének engedélyezése.

en: Marker Clustering
hu: Jelölő csoportosítás

en: Enable the functionality of the @markeclusterer_api_link.
hu: @markeclusterer_api_link funkcionalitás engedélyezése.

en: Marker Cluster Additional Options
hu: Jelölő-csoportosítás további lehetőségei

en: The @field field is not valid Json Format.
hu: @field mező nem érvényes „JSON” formátumú.

en: View mode the entity will be displayed in the Infowindow.
hu: Az entitás információs ablakban való megjelenítéséhez használt nézetmód.

en: Click to reset the map to its initial state
hu: Ide kattintva a térkép kezdő állapotába állítható

en: Reset Map
hu: Térkép alaphelyzetbe állítása

en: Enable Map Reset Control
hu: Térkép alaphelyzetbe állítás vezérlésének engedélyezése

en: Please add at least one Geofield to the View and come back here to set it as Data Source.
hu: Legalább egy „földrajzi mező” megadása szükséges a nézeten ahhoz, hogy itt az, mint adatforrás beállítható legyen.

en: The image file is invalid or the image type is not allowed. Allowed types: %types
hu: A képmező érvénytelen vagy a képtípus nem engedélyezett. Engedélyezett típusok: %types

en: The @token_link is needed to browse and use @entity_type entity token replacements.
hu: @entity_type entitás vezérjel helyettesítéseinek böngészéséhez és használatához @token_link szükséges.

en: Search Address
hu: Cím keresése

en: View Base Entity (@entity_type)
hu: Nézet alap entitás (@entity_type)

en: Update Entity Source
hu: Entitásforrás frissítése

en: Search an Address on the Map
hu: Egy cím keresése a térképen

en: Input Size
hu: Beviteli méret

en: The characters size/length of the Geocoder Input element.
hu: A „Geocoder” beviteli elem karakter mérete/hossza.

en: Zoom to Focus
hu: Fókuszálás nagyítással

en: Geocoder Control Specific Options
hu: „Geocoder” vezérlő-specifikus lehetőségek

en: # Rendered View Fields (with field label, format, classes, etc)
hu: # Megjelenített nézet mezők (mező címkével, formátummal, osztályokkal stb.)
