Geofield Map (3.0.18) - en to oc translation catalogue (31 entries)

en: enabled
oc: activat

en: Value
oc: Valor

en: disabled
oc: desactivat

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: Weight
oc: Pes

en: none
oc: pas cap

en: Taxonomy term
oc: Tèrme de taxonomia

en: Unknown
oc: Desconegut

en: Upload
oc: Transferiment de fichièrs

en: Options
oc: Opcions

en: Fields
oc: Camps

en: Width
oc: Largor

en: Height
oc: Nautor

en: Scale
oc: Metre a l'escala

en: Position
oc: Posicion

en: Latitude
oc: Latitud

en: Longitude
oc: Longitud

en: Google Maps API Key
oc: Clau de la Google Maps API

en: Replacement patterns
oc: Motius de remplaçament

en: Map type
oc: Tipe de mapa

en: Map width
oc: Largor de la mapa

en: Default value
oc: Valor per defaut

en: Please wait...
oc: Pacientatz...

en: small
oc: pichon

en: - Any -
oc: - Tot -

en: Enter a value like "512" (bytes), "80 KB" (kilobytes) or "50 MB" (megabytes) in order to restrict the allowed file size. If left empty the file sizes will be limited only by PHP's maximum post and file upload sizes (current limit <strong>%limit</strong>).
oc: Picatz una valor coma "512" (bytes), "80 KB" (kilobytes) o "50 MB" (megabytes) per restringir la talha de fichièr permesa. Se ho deixeu en blanc, la talha del fichièr solament es limitarà per la talha maximala de post e la talha dels mandadisses de fichièrs del PHP (el límit actual es <strong>%limit</strong>).

en: Image style
oc: Estil d'imatge

en: Separate extensions with a space or comma and do not include the leading dot.
oc: Separatz las extensions amb un espaci o una coma e no inclogueu lo punt inicial.

en: View mode
oc: Mòde de visualizacion

en: Places
oc: Plaças
