Geofield Map (3.0.3) - en to eo translation catalogue (20 entries)

en: Value
eo: Valoro

en: disabled
eo: malŝaltita

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: Weight
eo: Pezo

en: none
eo: neniu

en: Taxonomy term
eo: Taksonomia termo

en: Unknown
eo: Nekonata

en: Upload
eo: Alŝutu

en: Fields
eo: Kampoj

en: Scale
eo: Skalo

en: Provider
eo: Provizanto

en: Position
eo: Loko

en: normal
eo: normala

en: Default value
eo: Defaŭlta valoro

en: Please wait...
eo: Bonvolu atendi...

en: tiny
eo: eta

en: small
eo: malgranda

en: Image style
eo: Bilda stilo

en: View mode
eo: Vidoreĝimo
