Geofield Map (3.0.5) - en to sq translation catalogue (9 entries)

en: Value
sq: Vlera

en: disabled
sq: jo aktiv

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: Weight
sq: Pesha

en: none
sq: asnjë

en: Taxonomy term
sq: Term i taxonomy

en: Unknown
sq: Nuk njihet

en: Upload
sq: Ngarkimi
