Geofield Map (3.0.6) - en to ast translation catalogue (13 entries)

en: Value
ast: Valor

en: disabled
ast: desactiváu

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: Weight
ast: Pesu

en: none
ast: nengún

en: Taxonomy term
ast: Taxonomía del términu

en: Unknown
ast: Desconocíu

en: Upload
ast: Xubir

en: Options
ast: Opciones

en: Width
ast: Anchu

en: Height
ast: Altu

en: Scale
ast: Escalar
