Geofield Map (3.0.6) - en to et translation catalogue (37 entries)

en: enabled
et: lubatud

en: Value
et: Väärtus

en: disabled
et: keelatud

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Weight
et: Kaal

en: none
et: puudub

en: Taxonomy term
et: Taksonoomia termin

en: Unknown
et: Tundmatu

en: Upload
et: Üleslaadimine

en: Options
et: Valikud

en: Fields
et: Väljad

en: Width
et: Laius

en: Height
et: Kõrgus

en: Scale
et: Skaleerimine

en: Provider
et: Teenusepakkuja

en: Option
et: Valik

en: Position
et: Asukoht

en: Latitude
et: Laiuskraad

en: Longitude
et: Pikkuskraad

en: normal
et: tavaline

en: Replacement patterns
et: Asendusmustrid

en: Map type
et: Kaardi tüüp

en: Map width
et: Kaardi laius

en: Map height
et: Kaardi kõrgus

en: Max
et: Maksimaalne

en: Default value
et: Vaikimisi väärtus

en: Please wait...
et: Palun oota...

en: - Any -
et: - Kõik -

en: Min
et: Minimaalne

en: Maximum file size
et: Maksimaalne failisuurus

en: Image style
et: Pildi stiil

en: Separate extensions with a space or comma and do not include the leading dot.
et: Eralda faililaiendid tühiku või komaga ning ära sisesta laiendi ees olevat punkti.

en: View mode
et: Kuvarežiim

en: Checked
et: Kontrollitud

en: Geocode address
et: Aadressi geo-kodeerimine

en: The image file is invalid or the image type is not allowed. Allowed types: %types
et: Pildifail on vigane või pilditüüp ei ole lubatud. Lubatud tüübid on: %types
