Geofield Map (3.0.7) - en to gl translation catalogue (36 entries)

en: enabled
gl: activado

en: Value
gl: Valor

en: disabled
gl: desactivado

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Weight
gl: Peso

en: none
gl: ningún

en: Taxonomy term
gl: Termo de taxonomía

en: Unknown
gl: Descoñecido

en: Upload
gl: Subir

en: Options
gl: Opcións

en: Fields
gl: Campos

en: Width
gl: Ancho

en: Height
gl: Alto

en: Scale
gl: Escala

en: Provider
gl: Proveedor

en: Option
gl: Opción

en: Position
gl: Posición

en: Longitude
gl: Lonxitude

en: Google Maps API Key
gl: Clave de API de Google Maps

en: Replacement patterns
gl: Patróns de reemplazo

en: Marker
gl: Separador de Miles

en: Map type
gl: Tipo de mapa

en: Map width
gl: Ancho do mapa

en: Map height
gl: Altura do mapa

en: Default value
gl: Valor predefinido

en: Please wait...
gl: Espere, por favor...

en: tiny
gl: moi pequena

en: small
gl: pequena

en: Providers
gl: Proveedores

en: - Any -
gl: - Calquera -

en: Maximum file size
gl: Tamaño máximo do arquivo

en: Enter a value like "512" (bytes), "80 KB" (kilobytes) or "50 MB" (megabytes) in order to restrict the allowed file size. If left empty the file sizes will be limited only by PHP's maximum post and file upload sizes (current limit <strong>%limit</strong>).
gl: Escriba un valor como "512" (bytes), "80 KB" (kilobytes) ou "50 MB" (megabytes) para restrinxir o tamaño permitido de arquivo. Se o deixa baleiro, os tamaños de arquivo estarán limitados únicamente polos tamaños máximos definidos en PHP para envíos e subida de arquivos (o límite actual é <strong>%limit</strong>).

en: Image style
gl: Estilo de imaxe

en: Separate extensions with a space or comma and do not include the leading dot.
gl: Separe as extensións cun espazo ou una coma e non escriba o punto que as precede.

en: View mode
gl: Modo de vista
