Geofield Map (3.0.8) - en to pa translation catalogue (6 entries)

en: disabled
pa: ਆਯੋਗ ਹੈ

en: Yes
pa: ਹਾਂ

en: No
pa: ਨਹੀਂ

en: Weight
pa: ਭਾਰ

en: none
pa: ਕੋਈ ਨਹੀਂ

en: Upload
pa: ਅੱਪਲੋਡ
