Geofield Map (8.x-2.1) - en to fil translation catalogue (6 entries)

en: Value
fil: Halaga

en: Type
fil: Uri

en: Yes
fil: Oo

en: No
fil: Hindi

en: Weight
fil: Timbang

en: none
fil: wala
