Geofield Map (8.x-2.17) - en to fa translation catalogue (18 entries)

en: enabled
fa: فعال

en: Value
fa: مقدار

en: Type
fa: نوع

en: disabled
fa: غیرفعال

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: Weight
fa: وزن

en: none
fa: هیچ

en: Taxonomy term
fa: واژه طبقه‌بندی

en: Cache Settings
fa: تنظیمات ذخیره سازی

en: Term
fa: واژه

en: Option
fa: انتخاب

en: Please wait...
fa: لطفا صبر کنید...

en: - Any -
fa: - هر -

en: Enter a value like "512" (bytes), "80 KB" (kilobytes) or "50 MB" (megabytes) in order to restrict the allowed file size. If left empty the file sizes will be limited only by PHP's maximum post and file upload sizes (current limit <strong>%limit</strong>).
fa: مقداری مانند "512" (بایت), "80 KB" (کیلو بایت) or "50 MB" (مگا بایت) را برای محدود نمودن اندازه فایل وارد کنید. اگر آنرا خالی بگذارید اندازه فایل به محدودیت ارسال و محدودیت بارگذاری PHP محدود خواهد شد (محدودیت کنونی.<strong>%limit</strong>).

en: Image style
fa: سبک تصویر

en: Separate extensions with a space or comma and do not include the leading dot.
fa: پسوندها را با فاصله یا کاما از هم جدا کنید و نقطه ابتدای آنها را ننویسید.

en: View mode
fa: نحوه نمایش
