Geofield Map (8.x-2.22) - en to lv translation catalogue (19 entries)

en: enabled
lv: iespējots

en: Value
lv: Vērtība

en: Type
lv: Veids

en: disabled
lv: atspējots

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Weight
lv: Svars

en: none
lv: neviens

en: Taxonomy term
lv: Taksonomijas termins

en: Term
lv: Termins

en: Option
lv: Iespēja

en: The default width of a Google map, as a CSS length or percentage. Examples: <em>50px</em>, <em>5em</em>, <em>2.5in</em>, <em>95%</em>
lv: Noklusējuma Google kartes platums norādīt kā CSS garumu vai procentos. Piemēri: <em>50px</em>, <em>5em</em>, <em>2.5in</em>, <em>95%</em>

en: The default height of a Google map, as a CSS length or percentage. Examples: <em>50px</em>, <em>5em</em>, <em>2.5in</em>, <em>95%</em>
lv: Noklusējuma Google kartes augstums - norādīt kā CSS garumu vai procentos. Piemēram: <em>50px</em>,<em>5em</em>,<em>2.5in</em>,<em>95%</em>

en: Please wait...
lv: Lūdzu uzgaidiet

en: - Any -
lv: - Jebkurš -

en: Maximum file size
lv: Maksimālais faila lielums

en: Image style
lv: Attēla stils

en: Separate extensions with a space or comma and do not include the leading dot.
lv: Atdaliet paplašinājumus ar tukšuma simbolu vai komatu, neiekļaujot punktu.

en: View mode
lv: Skata režīms
