Geofield Map (8.x-2.39) - en to af translation catalogue (8 entries)

en: enabled
af: geaktiveer

en: Value
af: Waarde

en: disabled
af: gedeaktiveer

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: Weight
af: Gewig

en: Unknown
af: Onbekend

en: Please wait...
af: Wag asseblief...
