Geofield Map (8.x-2.47) - en to mn translation catalogue (9 entries)

en: enabled
mn: идэвхижсэн

en: Value
mn: Утга

en: disabled
mn: идэвхжээгүй

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: Weight
mn: Жин

en: Unknown
mn: Үл мэдэгдэх

en: Width
mn: Өргөн

en: Height
mn: Өндөр
