Geofield Map (8.x-2.47) - en to ps translation catalogue (10 entries)

en: Value
ps: بيه

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: Weight
ps: وزن

en: Unknown
ps: ناپیژنده

en: Width
ps: پلنوالى

en: Height
ps: لوړوالی

en: Scale
ps: درجه

en: Position
ps: ځاى

en: - Any -
ps: -هر-
