Geofield Map (8.x-2.50) - en to fi translation catalogue (26 entries)

en: enabled
fi: käytössä

en: Value
fi: Arvo

en: disabled
fi: ei käytössä

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: Weight
fi: Paino

en: Taxonomy term
fi: Luokittelutermi

en: Unknown
fi: Tuntematon

en: Fields
fi: Kentät

en: Width
fi: Leveys

en: Height
fi: Korkeus

en: Scale
fi: Skaalaa

en: Option
fi: Vaihtoehto

en: Position
fi: Sijoitus

en: Latitude
fi: Leveyspiiri

en: Longitude
fi: Pituuspiiri

en: Replacement patterns
fi: Korvauskuviot

en: Default value
fi: Oletusarvo

en: Please wait...
fi: Odota hetki...

en: - Any -
fi: - Kaikki -

en: Maximum file size
fi: Suurin sallittu tiedostokoko

en: Field types
fi: Kenttätyypit

en: Enter a value like "512" (bytes), "80 KB" (kilobytes) or "50 MB" (megabytes) in order to restrict the allowed file size. If left empty the file sizes will be limited only by PHP's maximum post and file upload sizes (current limit <strong>%limit</strong>).
fi: Syötä arvo muotoa "512" (tavua), "80 KB" (kilotavua) tai "50 MB" (megatavua) rajoittaaksesi sallittua kokoa. Jos jätät tämän tyhjäksi, tiedostojen koon rajoittamiseen käytetään ainoastaan PHP:n omia enimmäiskokoasetuksia (tämänhetkinen raja <strong>%limit</strong>).

en: Image style
fi: Kuvan tyyli

en: Separate extensions with a space or comma and do not include the leading dot.
fi: Erottele tiedostopäätteet pilkuin eroteltuina ilman tiedostopäätettä edeltävää pistettä.

en: View mode
fi: Näyttötila
