Geofield Map (8.x-2.54) - en to my translation catalogue (8 entries)

en: Value
my: တန်ဖိုး

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: Weight
my: အစဉ်

en: Taxonomy term
my: Taxonomy အသုံးအနှုံး

en: Unknown
my: မသိနိုင်သော

en: Option
my: ရွေးရန်

en: Default value
my: ပင်ကိုယ် တန်ဖိုး
