Geofield Map (8.x-2.54) - en to ne translation catalogue (13 entries)

en: enabled
ne: सक्षम पारिएको

en: Value
ne: मान

en: disabled
ne: अक्षम बनाइएको

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: Weight
ne: वजन

en: Unknown
ne: अज्ञात

en: Width
ne: चौडाई

en: Height
ne: उचाई

en: Scale
ne: नाप

en: Default value
ne: पूर्वनिर्धारित मान

en: Please wait...
ne: कृपया प्रतीक्षा गर्नुहोस्

en: View mode
ne: हेर्ने शैली
