Geofield Map (8.x-2.58) - en to be translation catalogue (20 entries)

en: enabled
be: уключана

en: Value
be: Значэнне

en: disabled
be: адключана

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: Weight
be: Вага

en: Taxonomy term
be: Тэрмін таксаноміі

en: Unknown
be: Невядомы

en: Fields
be: Палі

en: Width
be: Шырыня

en: Height
be: Вышыня

en: Scale
be: Маштаб

en: Replacement patterns
be: Замена шаблонаў

en: Default value
be: Прадвызначанае значэнне

en: Please wait...
be: Калі ласка, пачакайце...

en: Field types
be: Тыпы палёў

en: Enter a value like "512" (bytes), "80 KB" (kilobytes) or "50 MB" (megabytes) in order to restrict the allowed file size. If left empty the file sizes will be limited only by PHP's maximum post and file upload sizes (current limit <strong>%limit</strong>).
be: Для таго, каб абмежаваць дазволены памер файла, увядзіце, напрыклад, такія значэнні як "512" (байт), "80 KB" (кілабайт) альбо "50 MB" (мегабайт). Калі вы пакінеце гэтыя значэнні пустымі, памеры файлаў будуць абмежаваны толькі максімальнымі памерамі файлаў для размяшчэння і загрузкі ў PHP(бягучае абмежаванне <strong>%limit</strong>).

en: Image style
be: Стыль выявы

en: Separate extensions with a space or comma and do not include the leading dot.
be: Аддзяляйце пашырэнні прабелам ці коскай, і не выкарыстоўвайце шматкроп'е.

en: View mode
be: Лад выгляду
