Geofield Map (8.x-2.58) - en to hr translation catalogue (21 entries)

en: enabled
hr: omogućeno

en: Value
hr: Vrijednost

en: disabled
hr: onemogućeno

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Weight
hr: Težina

en: Taxonomy term
hr: Pojam taksonomije

en: Unknown
hr: Nepoznato

en: Fields
hr: Polja

en: Width
hr: Širina

en: Height
hr: Visina

en: Scale
hr: Skaliraj

en: Option
hr: Opcija

en: Position
hr: Pozicija

en: Replacement patterns
hr: Zamjenski obrasci

en: Default value
hr: Zadana vrijednost

en: Please wait...
hr: Molimo pričekajte...

en: - none -
hr: - ništa -

en: Enter a value like "512" (bytes), "80 KB" (kilobytes) or "50 MB" (megabytes) in order to restrict the allowed file size. If left empty the file sizes will be limited only by PHP's maximum post and file upload sizes (current limit <strong>%limit</strong>).
hr: Unesite vrijednost poput "512" (bytes), "80 KB" (kilobytes) ili "50 MB" (megabytes) kako bi ograničili veličinu otpremljene datoteke. Ukoliko ostavite praznim veličine datoteka će biti ograničene samo s PHP-ovim ograničenjem najvećeg dopuštenog unosa i veličine otpreme (trenutno ograničenje <strong>%limit</strong>).

en: Image style
hr: Stil slike

en: Separate extensions with a space or comma and do not include the leading dot.
hr: Razdvojite nastavke razmakom ili zarezom i ne unosite početnu točku.
