Geofield Map (8.x-2.59) - en to sl translation catalogue (15 entries)

en: enabled
sl: omogočeno

en: Value
sl: Vrednost

en: disabled
sl: onemogočeno

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: Weight
sl: Teža

en: Taxonomy term
sl: Taksonomski izraz

en: Unknown
sl: Neznan

en: Width
sl: Širina

en: Height
sl: Višina

en: Scale
sl: Skaliraj

en: Position
sl: Položaj

en: Default value
sl: Privzeta vrednost

en: Please wait...
sl: Prosimo počakajte...

en: - Any -
sl: - Vse -
