Geofield Map (8.x-2.60) - en to sr translation catalogue (7 entries)

en: Value
sr: Вредност

en: Weight
sr: Тежина

en: Scale
sr: Размера

en: Default value
sr: Подразумевана вредност

en: Please wait...
sr: Молим сачекајте...

en: - Any -
sr: - Сваки -

en: View mode
sr: Врста приказа
