Geofield Map (8.x-2.64) - en to kn translation catalogue (13 entries)

en: enabled
kn: ಸಕ್ರಿಯಗೊಂಡಿದೆ

en: Value
kn: ಮೌಲ್ಯ

en: disabled
kn: ಅಶಕ್ತಗೊಳಿಸು

en: Yes
kn: ಸರಿ

en: No
kn: ಇಲ್ಲ

en: Weight
kn: ತೂಕ

en: Unknown
kn: ಗೊತ್ತಿಲ್ಲದ

en: Width
kn: ಅಗಲ

en: Height
kn: ಎತ್ತರ

en: Scale
kn: ಗಾತ್ರ ಬದಲಾವಣೆ

en: Option
kn: ಆಯ್ಕೆ

en: Position
kn: ಸ್ಥಾನ

en: Field Name
kn: ಕ್ಷೇತ್ರದ ಹೆಸರು
