Geofield Map (8.x-2.68) - en to eu translation catalogue (21 entries)

en: enabled
eu: gaituta

en: Value
eu: Balioa

en: disabled
eu: ezgaituta

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Weight
eu: Pisua

en: none
eu: bat ere ez

en: Taxonomy term
eu: Taxonomia terminoa

en: Unknown
eu: Ezezaguna

en: Options
eu: Aukerak

en: Fields
eu: Eremuak

en: Width
eu: Zabalera

en: Height
eu: Altuera

en: Provider
eu: Hornitzailea

en: Position
eu: Kokapena

en: normal
eu: arrunta

en: Replacement patterns
eu: Ordezko ereduak

en: Default value
eu: Balio lehenetsia

en: Please wait...
eu: Itxaron mesedez...

en: - Any -
eu: -Edozein-

en: Image style
eu: Irudiaren tankera
