Geofield Map (8.x-2.71) - en to ku translation catalogue (14 entries)

en: enabled
ku: چالاکە

en: Value
ku: نرخ

en: disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: Weight
ku: سەنگ

en: none
ku: هیچ

en: Taxonomy term
ku: واژەی پۆلێن

en: Unknown
ku: نەزانراو

en: Width
ku: پانی

en: Height
ku: بەرزی

en: Default value
ku: نرخی بنەڕەتی

en: Please wait...
ku: تکایە چاوەرێ بە...

en: Image style
ku: شێوازی وێنە
