Geofield Map (8.x-2.72) - en to el translation catalogue (30 entries)

en: enabled
el: ενεργοποιημένο

en: Value
el: Αξία

en: disabled
el: απενεργοποιημένο

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: Weight
el: Βάρος

en: none
el: κανένα

en: Taxonomy term
el: Όρος ταξινόμισης

en: Unknown
el: Άγνωστο

en: Options
el: Επιλογές

en: Fields
el: Πεδία

en: Width
el: Πλάτος

en: Height
el: Ύψος

en: Scale
el: Κλιμάκωση

en: Provider
el: Πάροχος

en: Option
el: Επιλογή

en: Position
el: Θέση

en: Latitude
el: Γεωγραφικό Πλάτος

en: Longitude
el: Γεωγραφικό Μήκος

en: normal
el: κάθετο διάνυσμα

en: Replacement patterns
el: Πρότυπα αντικατάστασης

en: Default value
el: Προεπιλεγμένη τιμή

en: Please wait...
el: Παρακαλώ περιμένετε...

en: - Any -
el: - Οποιοδήποτε -

en: Maximum file size
el: Μέγιστο μέγεθος αρχείου

en: Enter a value like "512" (bytes), "80 KB" (kilobytes) or "50 MB" (megabytes) in order to restrict the allowed file size. If left empty the file sizes will be limited only by PHP's maximum post and file upload sizes (current limit <strong>%limit</strong>).
el: Εισάγετε μια τιμή όπως "512" (bytes), "80 KB" (kilobytes) ή "50 MB" (megabytes) με σκοπό να περιορίσετε το επιτρεπόμενο μέγεθος αρχείου. Αν το αφήσετε κενό, τα μεγέθη των αρχείων θα περιορίζονται μόνο από τα μεγέθη που ορίζονται στις ρυθμίσεις της PHP maximum post και file upload (τρέχον όριο <strong>%limit</strong>).

en: Image style
el: Στυλ εικόνας

en: Separate extensions with a space or comma and do not include the leading dot.
el: Χωρίστε τις επεκτάσεις με κενό ή κόμμα και χωρίς να συμπεριλάβετε την τελεία.

en: View mode
el: Τρόπος προβολής

en: Checked
el: Ελέγχθηκε
